About me

Udostępnij ten wpis:
Witaj.
Hello. 


Jak nie trudno się domyślić na imię mi Oliwia. Swoje pierwsze kroki w blogowaniu zaczynałam już w szkole podstawowej, prowadziłam klika stron na bardzo różne tematy. Swego czasu uwielbiałam również pisać i tworzyć różne historie, opowiadania. Prowadziłam również bloga z recenzjami kosmetyków, w młodszych czasach robiłam również Tutoriale graficzne. Aktualnie to co chciałabym aby znalazło się na moim blogu to moja codzienność. Czyli wszystko to co lubię. Ogromna różnorodność. Od recenzji moich ulubionych kosmetyków, coś o muzyce, grach komputerowych, fotografii i po prostu o moim codziennym życiu. Minęło sporo czasu od ostatniego blogowania, ale z racji tego, że wspominam ten czas miło i sprawiało mi to dużo frajdy postanowiłam powrócić. // It's not hard to figure out what my name is, it's Oliwia. My first steps with blogging were when I was in elementary school, I had blogs with a variety of topics. In one's time I loved to write and make stories, especially short stories. I also had blog with reviews of cosmetics, when I was younger I used to make graphic tutorials. Presently what I really want to write here is just my daily life. In other words just everything what I like. Huge diversity. Starting from reviews of my favorite cosmetics, something about music, computer games, photography and just about my everyday life. It has been a long time from last blog, but because that time was a very nice and was giving me a lot of joy I wanted to come back. 

Myślę, że nie będę się zbyt dużo rozpisywała. Wszystko o mnie na pewno znajdziecie na moim blogu. // I think I'm not going to write anything more. Everything about me you can find on my blog. 

Mam nadzieję, że każdy z was znajdzie coś tutaj dla siebie. //I hope that everyone of you is going to find something for oneself. Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia